Odmładzające Kosmetyki Bee Pure – Zaufaj Naturalnej Mocy Jadu Pszczelego

bee-pure_magazyn

Mimo, iż jad pszczeli (zwany również apitoksyną) znany jest od wielu wieków dzięki swoim właściwościom leczniczym, to dopiero od kilku lat jest wykorzystywany w przemyśle kosmetycznym. Jad pszczeli doskonale walczy ze zmarszczkami i pomaga zachować młody wygląd.

Firma BeeYes.pl, chcąca sprostać wymaganiom rynku w zakresie dostarczenia innowacyjnych kosmetyków do pielęgnacji cery, wprowadza na rynek Unii Europejskiej kosmetyki na jadzie pszczelim nowozelandzkiej firmy Bee Pure. Są to serum pod makijaż Bee Pure Bee Venom Serum, krem pod oczy Bee Pure Bee Venom Eye Cream oraz maseczka do twarzy Bee Pure Bee Venom Face Mask.

Oferta BeeYes.pl  skierowana jest do osób, u których pojawiają się pierwsze zmarszczki, którzy chcą w naturalny sposób, bez inwazyjnych metod zadbać o swój wygląd. Produkty BeeYes,pl są bezpieczne, naturalne, bez parabenów a przy tym bardzo skuteczne. Zastosowany jad pszczeli nazywany „naturalnym botoksem”, przynosi natychmiastowy, widoczny efekt redukcji zmarszczek i ujędrnienia skóry, zawiera wiele peptydów i enzymów, które wnikając w skórę, wspomagają efekty przeciwzmarszczkowe.

Kosmetyki na jadzie pszczelim stosują m.in. Kylie Minogue, czy Victoria Beckham. Na zabieg odmładzający z wykorzystaniem jadu pszczelego zdecydowała się przed swoim ślubem księżna Kate Middleton.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak jest otrzymywany jad pszczeli?

Jad pszczeli jest otrzymywany w sposób bezpieczny dla pszczół. Poprzez mikrowstrząsy elektryczne stymuluje się produkcję jadu, który spływa po szklanej płycie, a następnie jest zbierany, oczyszczany i przechowywany w postaci białego proszku. Pszczoły nie tracą żądła, więc nie giną.

Jak działa jad pszczeli?

Aplikacja na skórę niewielkiej ilości jadu pszczelego, symuluje rzeczywiste użądlenie pszczoły i drażniące działanie jednej z głównych toksyn jadu – melityny. Stymuluje to organizm do dostarczenia w zainfekowane miejsce większej ilości krwi i zwiększenia produkcji protein: kolagenu i elastyny. Kolagen wzmacnia skórę, nadaje jej sprężystości, a elastyna działa ujędrniająco i odmładzająco.

Główne właściwości jadu pszczelego w pielęgnacji cery:

  • trwale i widocznie wygładza skórę
  • łagodzi i redukuje zmarszczki
  • zmniejsza wielkość porów
  • poprawia jędrność cery
  • regeneruje uszkodzenia słoneczne po  promieniach UV i pigmentacji
  • poprawia wygląd cery po trądziku, bliznach i przebarwieniach

Dlaczego kosmetyki Bee Pure są tak wyjątkowe?

W  kosmetykach Bee Pure zastosowana jest kombinacja nowozelandzkiego miodu Manuka UMF 20+ wraz z jadem pszczelim. Jad pszczeli, w maksymalnej dopuszczalnej dawce, powoduje mikro opuchnięcia, które natychmiast wygładzają skórę oraz stymulują produkcję kolagenu i elastyny dla utrzymania długotrwałego efektu odmłodzenia i odbudowy. Miód Manuka UMF 20+  łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Faktor miodu UMF oznacza „Unique Manuka Factor”, unikalny wskaźnik, który mierzy poziom aktywności antybakteryjnej w miodzie. Produkty Bee Pure NZ zawierają maksymalny wskaźnik UMF 20+, jaki jest używany w kosmetyce.

Kombinacja tych elementów: jadu pszczelego, miodu Manuka i wskaźnika UMF 20+ stanowi o wyjątkowości i unikalności naszych kosmetyków.

Zobacz produkty

Przejdz do strony BeeYes.pl

Dodaj komentarz