O Klubie

jaka1Witaj na Glowhill.pl!

Właśnie otworzył stronę pierwszego w Polsce klubu zakupowego branży kosmetycznej.

Nie przez przypadek użyłam końcówki żeńskiej, bo zamierzam stronę tę dedykować kobietom i dla kobiet wyszukiwać  kosmetyki warte poznania i polecenia. Co nie oznacza, że Panom wstęp wzbroniony… Broń Boże, chodźcie, czytajcie, kupujcie dla swoich żon, dziewczyn, matek, pomogę Wam sprawić Waszym kobietom radość! Zaznaczam tylko, ze póki co, nie będzie tu pianek do golenia…

No dobrze. Klub zakupowy… Ale co to znaczy? Zapytasz.

Klub zakupowy Glowhill.pl to miejsce spotkania sympatyków, entuzjastek i wielbicielek kosmetyków. Wszystkich, którzy lubią wiedzieć, co jest aktualnie na „topie”, zaś nie koniecznie mają czas na przeszukiwanie internetu, gazet, targów.  To miejsce gdzie poczytasz o nowościach, a kiedy już będziesz chciała je mieć- po prostu je kupisz. To proste i logiczne…

Jeśli więc jesteś jedną z nas, lubisz kosmetyki, ale nie lubisz szukania po internecie- przystąp do klubu.

Co Cię czeka na Glowhill.pl?

 • Nowości i trendy rynkowe. Wszystkie, a przynajmniej większość w jednym miejscu, najszybciej, jak to jest możliwe.
 • Ceny. Promocyjne. Średnio niższe o 20-30% od rynku stacjonarnego.
 • Oferta. Zmienna. Nowości rynkowe nie są „nowe” w nieskończoność, nasza oferta w związku z tym nie może być stała. Co 1-2 tygodnie zmieniamy kampanie i produkty, które opisujemy. Kampanie znajdziesz w zakładce „Co nowego?”.
 • Bestsellery. Jeśli po zakończeniu kampanii są produkty, które bardzo przypadły Wam do gustu- znajdziecie je w Sklepie. No chyba, że są to oferty limitowane, wtedy po zakończeniu kampanii- znikają z Glowhill na zawsze…Do Sklepu warto również zajrzeć  w poszukiwaniu innych kosmetyków, niż te z kampanii. Dokładam tu inne kolory, rodzaje, albo pojedyncze produkty, które zaciekawiły mnie i mam nadzieję, że spodobają się również Wam.
 • Wszystko, co chcesz wiedzieć o kosmetykach. Biblioteka, blog, informator, czyli Magazyn. Zamierzam publikować tam artykuły informacyjne pochodzące od dostawców, dzielić się własną wiedzą i doświadczeniem, rozmawiać z wizażystami, kosmetologami i kosmetyczkami… Tak, abyś była w 100% pewna swoich wyborów.  Tu znajdziesz również zdjęcia i filmy dla Twojej inspiracji i nauki. Koniecznie zajrzyj.
 • Od 26.01.2014 wprowadzamy Outlet- czyli kosmetyki, które nie są już nowościami rynkowymi, są jednak poszukiwane na rynku i mają bardzo konkurencyjne ceny. To końcówki kolekcji lub wyprzedaże dystrybutorów. Ważne! Nie ma tu produktów przeterminowanych, które w jakikolwiek sposób mogłyby Ci zaszkodzić.

W przeciwieństwie do innych klubów zakupowych, nie musisz się rejestrować, by zajrzeć na Glowhill i obejrzeć  ofertę. Sama nie cierpię uciążliwych haseł, loginów i Bóg wie czego, żeby przedrzeć się do produktów, dlatego  upraszczam wejście do klubu, jak to tylko możliwe.

Jeśli jednak poświęcisz swój czas i zarejestrujesz się, nie będziesz żałować. Dla Klubowiczek mamy dużo udogodnień i przywilejów:

 • newsletter- wysyłany do Ciebie minimum raz w tygodniu. Prosto na Twojego maila informacja co jest w tym tygodniu nowe, promowane, w trendzie. Już niczego nie przegapisz!
 • Tylko dla Klubowiczek!: okazjonalne wyprzedaże z głębokim rabatem w Sklepie, Dni Darmowej Przesyłki, limitowane serie lub produkty tylko dla Was.
 • Wiedza i umiejętności- niektóre, najbardziej wartościowe informacje i filmy będą dostępne tylko po zalogowaniu.
 • udogodnienia komunikacyjne: na każdym etapie Twojego zakupu wiesz, co się Twoimi  kosmetykami dzieje- takie informacje wysyłamy na maila.
 • masz wgląd w historię swoich zamówień. Produkty, które bardzo Ci się spodobały, możesz powielać w zamówieniu bez niepotrzebnego poszukiwania.

Wraz z rozwojem klubu ta lista będzie rosnąć, warto się przyglądać i tu być.

Glowhill.pl to nowy klub, w fazie budowy i rozwoju. Pewnie z Twojego punktu widzenia są tu rzeczy ciekawe, pewnie też znajdą się pozycje „średnie”. Jeśli masz jakiekolwiek uwagi, pomysły i sugestie, bardzo proszę podziel się nimi ze mną, być może razem uda się zbudować coś dobrego. Telefon i maila do mnie znajdziesz na stronie Kontakt.

No i jeszcze to zdjęcie…tak, to ja. Poza kosmetykami lubię koty i życiową równowagę. I bardzo się cieszę, że tu jesteś. Zaglądaj częściej.

Pozdrawiam

Ewa MAkowska