O firmie

Glowhill.pl to pierwszy w Polsce internetowy klub zakupowy branży kosmetycznej.

Jest zorientowany na nowości i trendy pojawiające się na rynku kosmetyków. Znajdziesz tu większość nowości wielu marek kosmetycznych, polskich i zagranicznych. To produkty renomowane, które znasz z gazet i sklepowych półek. Odkryjesz tu także marki,  które nie są jeszcze znane, a zachwyciły nas innowacją, pomysłem, ciekawymi składnikami. Chcemy je pokazać, bo być może wkrótce staną się ważne i poszukiwane.

Produkty te możesz kupić  w krótkich,  1-2 tygodniowych kampaniach, w dobrych, promocyjnych  cenach.

Oferty są ograniczone czasowo lub ilościowo, dlatego nie zwlekaj z zakupami.

W przeciwieństwie do większości klubów zakupowych, nie musisz się rejestrować by skorzystać z naszej oferty. To ukłon w stosunku do osób, które nie chcą podawać swoich danych, lub generalnie nie pamiętają haseł.

Dlaczego mimo to warto być  klubowiczem Glowhill.pl?

Rejestrując się, będziesz miała dostęp do korzyści dla Klubowicza:

  •  Newsletter  wysyłany min. raz w tygodniu informujący o bieżących kampaniach. Teraz już zawsze będziesz na bieżąco!
  • Specjalne oferty tylko dla Klubowiczów. Specjalnie dobrane produkty, jeszcze lepsze ceny, okazje, którym nie będziesz mogła się oprzeć…
  •  Informacje, instruktaże  i wiedza, tylko dla Ciebie,
  •  Inspiracje i informacje o najnowszych trendach kosmetycznych, makijażach, zapachach i pielęgnacji. Co więcej, możesz nie tylko o nich poczytać czy obejrzeć zdjęcia, ale też  w jednym miejscu kupić. To nowy, szybki i wygodny styl robienia Twoich kosmetycznych zakupów!

To tylko część atrakcji, które czekają na Ciebie. Zarejestruj się zatem i korzystaj ze swoich przywilejów.

Jesteśmy młodym klubem, który chce odpowiadać na oczekiwania swoich Klientów.  Jeśli masz zatem konstruktywne uwagi, chciałabyś nam coś powiedzieć lub zasugerować, napisz do nas: biuro@glowhill.pl . Spróbujemy sprostać Twoim oczekiwaniom.