Hair Genic

Hair Genic to nowoczesna linia preparatów do pielęgnacji włosów, skierowana do kobiet i mężczyzn.
Precyzyjnie opracowane receptury łączą w sobie najnowsze trendy w pielęgnacji włosów z unikalnymi właściwościami naturalnych surowców roślinnych.

Zaawansowane formuły preparatów Hair Genic mają za zadanie nie tylko dbać i pielęgnować włosy, ale również sprawiać, by ich stylizacja stała się znacznie prostsza i przyjemniejsza.

  • Monoi & Thermo to linia do pielęgnacji każdego rodzaju włosów narażonych na działanie wysokiej temperatury podczas suszenia i stylizacji. Innowacyjne receptury, oparte na działaniu egzotycznego oleju Monoi i systemu ochronnego Thermo Protection zapewniają kompleksową ochronę włosów przed zniszczeniem spowodowanym używanie suszarki, prostownicy lub lokówki.
  • Bamboo & Oils linia do pielęgnacji włosów suchych i zniszczonych. Innowacyjne receptury oparte na działaniu drogocennych olejów roślinnych i ekstraktu z bambusa, znanego ze swoich wzmacniających i regenerujących właściwości. Preparaty dogłębnie regenerują, odżywiają i nawilżają włosy. Odbudowują ich włókna, wzmacniają cebulki, zwiększają siłę i elastyczność. Produkty z gamy Bamboo & Oils polecane są do włosów uszkodzonych nadmiernym stosowaniem urządzeń generujących wysoką temperaturę (suszarki do włosów, prostownice, lokówki), osłabionych farbowaniem i narażonych na działanie negatywnych czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, wiatr, słona woda, chlor, klimatyzowane pomieszczenia).
  • Acai & Volume to seria do pielęgnacji włosów cienkich, płaskich i pozbawionych objętości. Innowacyjne receptury łączą w sobie wzmacniające właściwości ekstraktu z jagód acai z dodającym objętości kompleksem Absolute Volume Boost. Lekkie formuły pozbawione silikonów, parabenów i olejów mineralnych widocznie zwiększają objętość włosów bez efektu obciążenia.

Preparaty Acai & Volume nie tylko skutecznie przywracają objętość, ale również wzmacniają i regenerują strukturę włosów, przywracając im zdrowy wygląd, witalność i blask.

Precyzyjnie opracowane receptury, nie tylko chronią włosy, ale również nawilżają, zapobiegają wysuszeniu ich struktury, a także regenerują i wzmacniają włosy od wewnątrz, pomagając utrzymać je w dobrej kondycji.

Czas obowiązywania kampanii

kończy się 31 grudnia