Glov – Mikroprecyzja w demakijażu

GLOV to opatentowane akcesoria kosmetyczne stworzone w nano- i mikrotechnologii służące do demakijażu oraz oczyszczania skóry. W związku z tym, że nie są nasączone żadnym środkiem chemicznym, a do ich użytkowania potrzebna jest tylko woda, nadają się do pielęgnacji każdego typu skóry – także szczególnie wrażliwej czy atopowej.

PRODUKTY Z LINII GLOV MOGĄ BYĆ WYKORZYSTYWANE W WIELU SYTUACJACH ORAZ NA WIELE SPOSOBÓW.

Dzięki niewielkim rozmiarom GLOV on-the-go jest doskonałym towarzyszem każdej podróży. Idealnie sprawdza się przy oczyszczaniu twarzy przed wejściem na basen lub fitness.

GLOV comfort dzięki systemowi 4 rogów doskonale zmywa najmocniejszy makijaż oczu. Może dodatkowo spełniać praktyczną funkcję w domowych zabiegach spa jak: nakładanie i zmywanie maseczek, relaksacyjne kompresy z olejków eterycznych czy zabiegi otwierające pory. Produkt jest wielofunkcyjny i nowe zastosowania pojawiają się wraz z pomysłowością naszych konsumentek.

MIKROTECHNOLOGIA

Sekret działania polega na kompozycji poliamidu i poliestru uformowanych przy wykorzystaniu nanotechnologii, która pozwala stworzyć włókna cieńsze od 1 deniru. To oznacza, że 1 kilometr włókien GLOV waży mniej niż 1 gram.  Jedno włókno GLOV jest do 30 razy cieńsze od włókna bawełny i do 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa!

W przekroju włókno GLOV wygląda jak ośmioramienna rozgwiazda, dzięki czemu łatwiej i efektywniej zbiera makijaż i inne zabrudzenia. Włókna GLOV świetnie penetrują mikro strukturę skóry twarzy, oczyszczając ją z zanieczyszczeń.

Kształt i wielkość włókien GLOV gwarantują perfekcyjny demakijaż tylko za pomocą wody!

Po namoczeniu wodą, właściwości elektrostatyczne powodują ultra dokładne zbieranie się make-upu i zanieczyszczeń w rowkach. Dzięki temu skóra jest idealnie oczyszczona i gotowa na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych odpowiednich do rodzaju cery.

GLOV Hydro Demaquillage usuwa makijaż tylko za pomocą wody ultra dokładnie!

JAK KORZYSTAĆ Z GLOV?

W zależności od upodobań można namoczyć wodą zimną, ciepłą lub gorącą. Po oczyszczeniu skóry, rękawicę należy przeprać używając zwykłego mydła w kostce lub w płynie – ważne aby nie zawierało sztucznych dodatków lub zmiękczaczy, które oblepiają włókna i nie pozwalają na zmycie zabrudzeń. Specjalnie dopracowana mikrostruktura materiału sprawia, wszystkie zabrudzenia zmywają się z w zaledwie kilka sekund.
Produkt pozostaje czysty i higieniczny przez długi okres. Nie zalecamy prania w pralce, ponieważ delikatna dla skóry powierzchnia jest narażona na uszkodzenia.

 

 

Dodaj komentarz