Gesha Beauty Collagen Drink – zadbaj o zewnętrzne piękno od wewnątrz

gesha_magazyn

Gdy kończymy 25 lat nasz organizm zaczyna produkować coraz mniejsze ilości kolagenu.
Skutkiem tego jest starzenie się skóry, a także gorszy stan włosów, paznokci oraz stawów. Choć kolagen jest składnikiem wielu kosmetyków, to ten zawarty w kremach działa tylko powierzchownie. Prawdziwą skuteczność może zapewnić jedynie dostarczanie go do wewnątrz organizmu, dzięki czemu może on działać w głębokich warstwach skóry.
Z pomocą przychodzą nam nutrikosmetyki, odżywiające naszą skórę od wewnątrz. Doskonałym tego przykładem jest Gesha Beauty Collagen Drink, który stymuluje wytwarzanie kolagenu wpływając nie tylko na oznaki starzenia się skóry, ale także na jej ogólną kondycję i zdrowy wygląd.

– Gesha Beauty Collagen Drink zawiera aktywne składniki, które wnikają do skóry właściwej. Regularne przyjmowanie powoduje poprawę nawilżenia i jędrności skóry. Następuje poprawa struktury kolagenu a także dochodzi do produkcji nowych włókien. Spożywanie Gesha Beauty Collagen Drink jest doskonałą metodą zapobiegającą starzeniu się skóry – potwierdza Agata Goliszewska – kosmetolog z kliniki SkinClinic Med&Beauty

Sake nakutenan-no onore-gasakurakana – Bez sake nawet kwiat wiśni wygląda bardzo zwyczajnie…

Tak mówi japońskie przysłowie. Choć o (bezpośrednim…) wpływie sake na urodę można by dyskutować, to jednak istnieje napój, zapewniający zdrowie i urodę. Japonki to prawdziwe mistrzynie dbania o piękno, nie dziwi więc fakt, że to właśnie Kraj Kwitnącej Wiśni stał się inspiracją dla Gesha Beauty Collagen Drink. Ta mała buteleczka zawierająca kolagen rzeczywiści potrafi zdziałać cuda. W jaki sposób?

Gesha Beauty Collagen Drink zawiera hydrolizowany kolagen morski o nazwie  Peptan produkowany przez francuską firmę Rousselot SAS. Jego skuteczność potwierdzają kompleksowe badania kliniczne przeprowadzone w Japonii i Francji – mówi Anna Czapska z  Beauty Care Poland, producent Gesha Beauty Collagen Drink.

Peptan jest naturalnym, bioaktywnym składnikiem poprawiającym zawartość wilgoci w wierzchnich warstwach naskórka i zapobiegającym starzeniu się skóry.
Hydrolizowany kolagen jest obecnie stosowany w wielu dziedzinach, w tym właśnie w żywieniu funkcjonalnym, napojach i suplementach diety. Jego zaletą jest przede wszystkim to, że w porównaniu do kolagenu naturalnego łatwo ulega trawieniu.
Jako składnik żywności przyjmowany drogą doustną uznawany jest też za całkowicie bezpieczny.
Badania kliniczne Rousselot pokazują, że Peptan ujędrnia skórę w wyniku lepszej spójności włókien kolagenu, a także nawilża ją i wygładza. Co więcej, może przyspieszać wymianę komórek w naskórku, przemieszczanie się wody w skórze i zapobiegać tworzeniu się głębokich zmarszczek.

Iro-no shiroi-washichinankakusu  – Biała twarz kobiety zakrywa wiele defektów

Dla Japończyków jasna cera stanowi o zadbaniu i dobrej kondycji skóry. Także w Polsce opalenizna staje się coraz mniej popularna. Od mieszkańców Kraju Kwitnącej Wiśni przejmujemy też inne trendy, jak chociażby zaufanie do nowoczesnych technologii i rozwią­­­­­­­­­­zań, także w kosmetyce. Do takich właśnie należą Nutrikosmetyki.

- Nasze zdrowie i uroda zależą przede wszystkim od tego, co dostarczamy naszemu organizmowi. Preparaty uzupełniające dietę o cenne składniki cieszą się ogromną popularnością. Ważne jest jednak to, by wybierać jedynie produkty najwyższej jakości, które rzeczywiście zapewnią oczekiwane efekty – tłumaczy Ewa Ingielewicz- dietetyk z kliniki SkinClinic Med&Beauty.

Niezwykle istotna jest także regularność stosowania i odpowiedni czas trwania kuracji. Tutaj musimy wykazać się wytrwałością i cierpliwością.

– Zalecamy wypijać jedną butelkę GeshaBeauty Collagen Drink raz dziennie przez okres 4 tygodni – podkreśla Anna Czapska. – Dla jeszcze lepszego i długotrwałego efektu, zalecamy picie naszego hydrolizowanego kolagenu przez okres od 8 do 12 tygodni – dodaje przedstawicielka Beauty Care Poland.

Nie dajmy się więc zwieźć obietnicom prosto z reklam cud-preparatów, które już po jednym zażyciu sprawią, że będziemy piękne i młode. Stosowanie nutrikosmetyków jest jak trening sportowy. Tylko regularne ćwiczenia mogą przynieść pożądane skutki. Dla naszej wygody Gesha Beauty Collagen Drink sprzedawane jest w pakietach, które kupić możemy przez Internet (www.gesha.pl) lub w renomowanych salonach Spa.

– GeshaBeauty Collagen Drink to fantastyczne rozpoczęcie dnia. Zawarty w nim kolagen oraz witaminy A, E i C, zapewniają skórze zastrzyk energii, dzięki czemu staje się ona gładsza i bardziej odżywiona. Ten nutrikosmetyk to idealne uzupełnienie zabiegów pielęgnacyjnych, przeprowadzanych w gabinetach kosmetycznych – podkreśla Katarzyna Walkowiak,  Kierownik Spa Bali Hai w Dolinie Charlotty Resort & SPA w Słupsku.

Każdego dnia jesteśmy narażeni na stres, którego skutki z biegiem lat stają się widoczne na naszej skórze. W ciągłym pędzie codzienności często zapominamy o sobie i własnych potrzebach. Nie mamy czasu na nakładanie dużych ilości kosmetyków, nie wspominając już o skomplikowanych zabiegach. Tym bardziej powinnyśmy cenić to, co w prosty sposób pozwoli nam się cieszyć lepszą kondycją naszej skóry.

Wiśniowo-jabłkowy orzeźwiający smak i bogaty skład Gesha Beauty Collagen Drink zapewniają natychmiastowy zastrzyk energii. Dlatego też zaleca się picie go zaraz po przebudzeniu.
To taka chwila tylko dla siebie, która nie tylko świetnie wpłynie na kondycję naszej skóry, ale też poprawi nastrój.
To uzależnia, ale tylko pozytywnie!

 

Dodaj komentarz