Camille Albane – ekskluzywne kosmetyki do włosów

albane_magazyn

Stworzona w 1994 marka Camille Albane jest taka, jak jej kreatorka: śmiała, dynamiczna, kobieca!

Camille Albane urodziła się w Avignon we Francji, ukończyła filozofię i szkołę fryzjerską w Marsylii. Zawsze marzyła o byciu fryzjerką:. Jako dziecko obcinałam frędzle od zasłon i robiłam loki lalkom i ciągle czesałam włosy mojej mamy”- wspomina.

W 1970 r do spółki z Jacques Dessange otworzyła swój pierwszy salon na Rue Bonaparte w Paryżu, gdzie zaczęli gromadzić się wokół niej fotografowie, styliści, artyści i pisarze. W 1994 roku stworzyłą własną markę, którą rozpoczęła rozwijać jako franczyzę, dziś sieć liczy ponad 350 salonów w 16 krajach, również w Polsce.

Camille Albane to nie tylko po prostu marka fryzjerska. To marka, która rozumie, że wygląd kobiety jest odzwierciedleniem jej samopoczucia i osobowości. Datego taką rolę przywiązują do komfortu aplikacji i działania produktów.

Kreatorka marki definiuje piękno jako: odwagę, energię i nowoczesność, wyrażone w wyglądzie każdej kobiety, w fryzurze, kolorze włosów, makijażu.

Marka Camille Albane jest pozycjonowana jako wysoki segment produktów do włosów, jej grupą odbiorców są kobiety aktywne, o mocnych osobowościach, poszukujące najlepszej jakości.

Produkty marki Camille Albane dostępne są w salonach fryzjerskich, a teraz w wyjątkowo dobrych cenach- na Glowhill.pl.

Dodaj komentarz