Annayake. Z szacunku dla Twojej skóry

annayake_magazyn

Nazwa marki pochodzi od połączenia dwóch słów: Anna – Zachodu i Yake – Wschodu i odnosi się do koncepcji marki, opartej na łączeniu nowoczesności z tradycją. Historia marki ANNAYAKE opiera się na ponad 70 latach zaawansowanych badań i poszanowaniu 2000 lat japońskiej tradycji pielęgnacji.

Położone w Japonii, laboratoria POLA, są historycznym inwestorem marki, stale zaangażowanym w pracę nad kolejnymi kosmetykami. Naukowcy pracują w zgodzie z zasadami tradycyjnej japońskiej kosmetyki, która bazuje na poszanowaniu naturalnego cyklu odnowy skóry i nie pozwala na stosowanie agresywnych składników i technik pielęgnacji. Dlatego wszystkie produkty ANNAYAKE zawierają innowacyjne formuły, bogate w składniki aktywne i niezwykle delikatne konsystencje – całość zamknięta w wyszukanych opakowaniach.

Linie pielęgnacyjne Annayake to:

 1.  Linia Basic
 • produkty do demakijażu, delikatnie usuwają nawet wodoodporny makijaż
 • produkty do oczyszczania twarzy, o magicznie delikatnych konsystencjach, perfekcyjnie oczyszczą skórę z zanieczyszczeń
 • pielęgnacja na miarę- zestawy składające się z dwóch produktów: kompleksu/fluidu ochronno-nawilżającego i kremu normalizująco- nawilżającego dobranego do rodzaju skóry.

Wspólne dla wszystkich fluidów i kremów normalizujących składniki aktywne CHELACTYL ®

 • Ekstrakt z kwiatu Maja: neutralizacja zanieczyszczeń ze środowiska (np. związków metali ciężkich)
  Ogranicza, lub całkowicie eliminuję reakcję skóry na szkodliwe działanie wolnych rodników oraz zapobiega powstawaniu stanów zapalnych
 • Wyciąg z nasion pigwy: zmiękczenie i nawilżenie skóry
 • Witamina B5: wygładzenie, działanie przeciwzmarszczkowe, spowolnienie procesów starzenia
 • Witamina E: silny przeciwutleniacz, witamina młodości
 • Witamina A: działanie przeciwstarzeniowe
 • Kombinacja filtrów chemicznych: Ochrona SPF8 (w kremach)

     2.  Linia Ultratime- to linia produktów, która wraz z upływem lat towarzyszy Twojej skórze dzień po dniu.

Innowacyjne produkty, które stymulują mechanizmy skóry, chronią przed oznakami upływającego czasu. Wskazane dla kobiet po 30 r. życia, kiedy pojawiają się już pierwsze linie i zmarszczki mimiczne, a także przebarwienia. Istotna staje się opieka nad delikatnym obszarem wokół oczu i tu marka Annayake proponuje specjalny sposób aplikacji kremów Spiralis + i Eye Contour. To łatwe i działa, więc polecam.

aplikacja

       3.  Linia Extreme -Wspaniałe odkrycie laboratoriów Annayake! W odpowiedzi na najważniejsze potrzeby skóry dojrzałej opracowano wyjątkowe produkty, bogate w bezkonkurencyjne składniki aktywne – ultra-bezpieczne i bezzapachowe – odpowiednie nawet dla najbardziej wrażliwej skóry.„Ekstremalne działanie, żeby odkryć piekno każdej kobiety”.

Produkty zawierają wiele naturalnych składników pochodzenia roślinnego jak ekstrakt z żeń-szenia, róży jerychońskiej, korzenia jęczmienia. Są pozbawione zapachu i nadają się nawet dla bardzo wrażliwych, dojrzałych rodzajów skóry.

Holistyczne podejście marki do urody i pielęgnacji wyraża się w technikach masażu proponowanych przez markę do wielu produktów, w tym dla tak istotnego obszaru jak szyja i dekolt. Po 35 roku życia niestety po tym obszarze ciała najłatwiej rozpoznajemy upływ czasu, więc jemu własnie powinnysmy poświęcić dodatkową uwagę. Masaż technikami Annayake przedłuży naszą młodość…

 

masaz1masaz2masaz3

 

 

 

Jedna odpowiedź “Annayake. Z szacunku dla Twojej skóry

Dodaj komentarz